לחו"ל - הגיאוגרפי המיוחד
צור קשר
דלג על צור קשר
צור קשר
סגירה

צור קשר

checked

לחו"ל - הגיאוגרפי המיוחד

12 יום - ממוצ"ש ל' סיון-י"ג תמוז, 8-21.6.13. מתאם לשומרי מסורת: כשרות ושבת.
מוגוליה, ארץ ענקית הממוקמת בין סין לרוסיה, ללא גישה לים, אחת המדינות הגבוהות בעולם, כ- 1,600 מ' בממוצע מעל פני הים. המסע יתקיים בתוך חלון זמן עונתי של 4 חודשים ויאפשר התרשמות בלתי אמצעית של תקופה שנראית כלקוחה מזמן עבר.
מונגוליה בעלת אזורים גיאוגרפיים שונים. הריה גבוהים ומושלגים בגבהים של למעלה מ- 4,000 מ', קרחון אימתני, אגמים מלוחים ומתוקים, מדבר גובי הענק וערבות עשב עם סוסי הטאחי המונגוליים המפורסמים.
ההיסטוריה של מונגוליה עם דמותו המפורסמת של ג'ינג'ס חאן ("מלך העולם") ומסעות הכיבושים עם חייליו, הציתו דמיונם של רבים. קומוניזם, תרבות בודהיסטית ועוד הרבה מעבר לכך.
מסע מלך הג'ונגל הוא ראשוני בייחודו ובמבנהו וזה לא עוד מסע או טיול ג'יפים, ומיועד למנוסים בנסיעת שטח.
מסע מאתגר מבחינות רבות. ראשית, היעד עצמו - מונגוליה. שנית, היקף הטיול, כלומר: הקילומטרז'. שלישית, הנהיגה, הטופוגרפיה, הדרכים, המדבר, המים, הבוץ והאתגרים הטכניים הצפויים במהלך המסלול ורביעית, המפגש המרתק עם האולכוסיה המונגולית המקומית
המסע מיועד לשוחרי מסעות וסקרנים ומתאים למנוסות ומנוסים בנהיגת שטח
המסע, פשוט פרויקט חוויתי ומיוחדקרא עוד >>
טיול הג'יפים לבולגריה מאפשר לנו להגיע למקומות שאינם מתויירים בדרך כלל ולבקר בפנינות טבע ונוף ייחודיות: מערות נטיפים, קניוני ענק וכפרים שכוחי אל.
בולגריה - ארץ מרהיבה עם מגוון נופים מרשים. מגדות הדנובה אל פסגות הסטארה פלאנינה, דרך הים השחור ועד פסגת המוסאלה (2,925 מ'). ארץ של כרי דשא רחבים ויערות צפופים, ערים עתיקות וכנסיות מרשימות. בבולגריה מתקיים מגוון רחב של תרבויות, צריחי מסגדים שהותירו 500 שנה של שלטון עות'מני, לצד צריחי כנסיות ופעמוני ענק וביניהם שרידי קהילה יהודית בעלת אופי והיסטוריה ייחודית.
אין צורך בנסיון בנהיגת ג'יפים!קרא עוד >>
עבור לתוכן העמוד